Gavin DeGraw, Heineken Musical Hall Amsterdam, maandag 22 september 2014

Leuk nieuws voor fans van Gavin DeGraw, want de goedlachse Amerikaan komt naar Nederland. Op maandag 22 september 2014 geeft Gavin een concert in de Heineken Music Hall in Amsterdam. Jij kunt daar bij zijn, want Q-music geeft de hele week Q-live tickets weg voor dat optreden.

Gavin DeGraw beleefde in 2003 zijn grote doorbraak met zijn single 'I Don’t Want To Be'. Je kent 'm ook van zijn latere hits als 'Chariot', 'Just Friends', 'Best I Ever Had', 'Follow Through' en 'Who's Gonna Save Us'. De 37-jarige singer-songwriter komt in september naar Nederland voor een te gekke gig in de HMH en Q-live tickets daarvoor win je van zaterdag 28 juni tot en met vrijdag 4 juli.

Win

Op 22 september treedt Gavin DeGraw op in Amsterdam. En daar kun jij bij zijn. Samen met een vriend of vriendin uiteraard. Hoe je deze vette prijs en zijn laatste album Make A Move kunt winnen, dat hoor je als je dagelijks vanaf 16.00 uur naar Q-music luistert. Check ook even het INFO-blokje op deze pagina.