5SOS vereerd met 'Worst Band' award
19 februari 2015
19 februari 2015
De Australische band 5 Seconds of Summer heeft gisterenavond bij de NME Awards de award gewonnen voor "Worst Band". Maar zowel de band als de fans zijn hartstikke trots op deze prijs.
De jaarlijkse awardshow is berucht voor zijn maffe awards en het belachelijk maken van mainstream muziek. Daarom zagen de bandleden van 5SOS het als een uitdaging deze prijs voor zich te winnen. Bandlid Michael Clifford stuurde zelfs deze Tweet in de wereld:
HOLY SHIT WE GOT NOMINATED FOR WORST BAND AT THE NME AWARDS. pls pls pls vote. I'm not even being sarcastic it would be so incredible to win
— Michael Clifford (@Michael5SOS) 17 december 2014
Het is niet heel vreemd dat ze zich vereerd voelden voor deze award. Bands als U2, Bastille, One Direction en Blink-182 gingen ze al voor.