Anouk cancelt Symphonica in Rosso-concert
16 oktober 2013
16 oktober 2013
Op het laatste moment heeft Anouk haar eerste Symphonica in Rosso-concert afgelast. De zangeres heeft stemproblemen en kan vanavond dus niet optreden in het GelreDome.
"Het is heel vervelend nieuws en we doen er alles aan om de shows van vrijdag en zaterdag wel door te laten gaan", aldus een woordvoerder van de 'Nobody's Wife'-zangeres. "We doen nu ons best om zoveel mogelijk mensen te bereiken die onderweg zijn naar Arnhem."
Anouk zal haar best doen de show op een later moment in te halen, waarschijnlijk volgende week: "We maken zo snel mogelijk een vervangende datum bekend." Mensen die dan niet kunnen komen, kunnen volgens de concertorganisatie hun geld terugkrijgen.
Update:
Goed nieuws voor de fans van Anouk. Het Symphonica in Rosso concert dat Anouk op woensdag 16 oktober zou geven, wordt verplaatst naar woensdag 23 oktober. Als je al kaarten had, dan blijven die geldig voor de nieuwe datum. Kaartkopers worden ook per e-mail geïnformeerd.
Foto: ANP