Ben Saunders en zijn broer, Jamie, zitten nog steeds vast nadat zij op Bevrijdingsdag een verkeersregelaar zouden hebben geslagen. Uit details die vandaag naar buiten komen blijkt dat Ben flink heeft uitgehaald.

Het slachtoffer moest per ambulance worden afgevoerd. Het gebit van de man zou volgens zijn werkgever door midden zijn gespleten. Daarnaast heeft zou hij ook een kaakfractuur en een hersenschudding hebben.

Volgens getuigen werd de vader van Ben Saunders door een verkeersregelaar tegengehouden, waarna de man uitstapte en fysiek geweld tegen de verkeersregelaar gebruikte. Toen Ben dat vanuit z'n tattooshop in het centrum zag, stormde hij naar buiten en sloeg hij de verkeersregelaar tegen de grond.

Update woensdagmiddag:
Inmiddels zijn Ben en Jamie weer vrijgelaten. "Hij heeft een dagvaarding gekregen en moet zich later verantwoorden voor de rechter", laat een woordvoerster van de politie weten.

Foto: ANP