Bericht van De Jury van Het Geluid
19 oktober 2020
19 oktober 2020
Het Geluid is alweer meer dan dertigduizend euro waard en er is goed nieuws voor iedereen die al weken in spanning zit. Het is tijd voor een hint. Wim las zojuist in zijn show onderstaand bericht van De Jury van Het Geluid voor.
Beste Q-luisteraar,
De spanning stijgt ieder uur. Inmiddels is de waarde van Het huidige Geluid alweer flink opgelopen. De Jury acht de tijd nu rijp om jou als trouwe luisteraar een handje te gaan helpen.
Daarom de volgende mededeling: mocht Het Geluid aanstaande donderdagochtend om half 8 NA de Superronde bij Mattie & Marieke nog niet geraden zijn, dan is het exact 35.000 euro waard, en volgt er direct een eerste officiële hint van De Jury.
Tot die tijd kun je er nog voor zorgen dat die hint niet nodig is.
En let op: vanaf nu zal er bij iedere 5.000 euro een hint volgen, net zo lang tot het geraden wordt. Dus bij 40.000 euro, bij 45.000 etc.
Succes met het spannendste radiospel van Nederland.
Met vriendelijke groet,
De Jury van Het Geluid