In een emotionele oproep op haar website heeft Beyoncé fans gevraagd in actie te komen tegen politiegeweld. Dit is haar reactie op twee gevallen in de laatste dagen, waarbij Afro-Amerikaanse mannen werden doodgeschoten door de politie.

"Deze berovingen van levens geven ons het gevoel hulpeloos en hopeloos te zijn", zo schrijft de zangeres in hoofdletters. "Maar we moeten erin geloven dat we in actie kunnen komen voor de rechten van de volgende generatie".

Click the link in my bio to go to Beyonce.com. Turn our anger into action.

Een foto die is geplaatst door Beyoncé (@beyonce) op


De 'Love On Top
'-ster benadrukt dat ze met het stuk niet alleen de zwarte bevolking aanspreekt: "Dit is een menselijke strijd, ongeacht je ras, sekse of seksualiteit. Dit is een gevecht voor iedereen die zich tekort gedaan voelt, iedereen voor wie vrijheid en mensenrechten niet vanzelfsprekend zijn."

Tijdens haar concert gisteravond in Glasgow vroeg de zangeres ook om een moment van stilte. Op de schermen werden de namen geprojecteerd van slachtoffers van politiegeweld en ze zong een akoestische versie van 'Freedom':