Diplo en Skrillex gestopt door politie
30 april 2015
30 april 2015
Diplo en Skrillex hebben tijdens hun bezoekje aan Nederland kennis gemaakt met de Amsterdamse politie. De twee dj's hadden namelijk besloten een eigen afterparty te houden na Koningsdag. Ze speelden muziek uit het raam van het complex waar ze zaten.
Allemaal leuk en aardig, maar het verkeer kon er niet meer door. Reden genoeg voor de politie om het knalfuif stop te zetten. Na afloop zette Diplo een filmpje van het korte feestje op Instagram:
Diplo en Skrillex zijn samen bezig onder de naam Jack Ü. Pas nog brachten ze de single 'Where Are Ü Now' uit, een samenwerking met Justin Bieber. Die track zit op het moment in Repeat of Niet. Binnenkort verschijnt er een album van de twee dj's: Diplo and Skrillex Present Jack Ü.
Het is niet het enige waar Diplo mee bezig is. Ook verschijnt binnenkort een album van de dj-act van Diplo, Major Lazer. 'Lean On', de nieuwe hit van Major Lazer, is niet weg te slaan uit de iTunes Top 30. Wil je hem live zien? Dát kan! Bij Q win je Q-live tickets!
Beluister de tracks van Major Lazer en Jack Ü hierboven.