Ed Sheerans plannen voor een band
19 december 2014
19 december 2014
Ed Sheeran heeft de wereld veroverd met enkel zijn gitaar en bijzondere stem, maar de 'Thinking Out Loud'-zanger is toe aan meer. Hij heeft verklapt dat hij na de afsluiting van zijn tour in juni op zoek gaat naar een band die hem kan gaan begeleiden in de toekomst.
"In mijn hoofd wordt mijn derde album de gene waar ik een band krijg. Ik ben inmiddels de hele wereld rond gegaan met een loop pedal, maar er is maar zoveel dat je daarmee kunt doen." Zo vertelt hij. Vooral na het zien van Justin Timberlake met een big band is zijn hart sneller gaan kloppen.
"Ik heb Justin eerder dit jaar op een festival zien optreden. Je hebt of geen band of zo'n toffe band als dat, je gaat er helemaal voor of je doet het niet."