Eerste beelden van Douwe Bob uit Zweden
02 mei 2016
02 mei 2016
Gisterochtend vroeg begon het Eurovisie Songfestival avontuur echt voor Douwe Bob, om 05:30 vertrok zijn vliegtuig richting Zweden.
Over 8 dagen moet hij zich gaan bewijzen tijdens de halve finale van het Songfestival, tot die tijd is de 'Slow Down'-zanger druk met de voorbereidingen voor het optreden.
Vandaag stond de eerste repetitie op de planning en kregen we eindelijk een idee van hoe het optreden er uit gaat zien. Qua kleding keuze verrast Douwe ons niet echt, hij heeft gekozen voor een classy blauw maatpak.
Tijdens het optreden verschijnt er rondom het podium een grote klok om de betekenis van het liedje extra kracht bij te dragen. Echt grote verrassingen heeft Douwe nog niet laten zien tijdens het optreden, behalve een stilte van ruim 10 seconden midden in het liedje. Maar wat niet is, kan nog komen!
Tot die tijd hebben we in ieder geval deze 51 seconden Douwe Bob om van te genieten:
Onze Douwe vermaakt zich trouwens verder prima in Stockholm: