Enrique Iglesias heeft zijn fans dit weekend bedankt via Instagram. De Spaanse zanger is zijn fans erg dankbaar voor hun steun na het bloedige ongeluk dat hij op het podium kreeg met een drone.

"Ik wilde iets speciaals doen om jullie allemaal te bedanken voor jullie liefde en steun deze week", schrijft hij bij een foto van zijn hand op Instagram. "Mijn hand is aan de beterende hand. Ik ga naar Mexico begin juli, ik zie jullie daar!"

Na de aanvaring met de drone bloedde de 'Bailando'-zanger als een rund, maar ging ondanks dat door met optreden. Door deze actie kon hij rekenen op veel steunbetuigingen.

De zanger ging daarna direct onder het mes. Het is nog niet duidelijk of zijn vinger ooit nog volledig zal herstellen.