Frans Duijts kiest voor Engels
10 juni 2013
10 juni 2013
Het klinkt misschien als een grap, maar het is serieus. Frans Duijts heeft een opmerkelijke beslissing genomen, hij gaat in het Engels zingen.
De volkszanger, die vaste gast is in het Foute Uur van Q-music, is van plan om een Engelstalig album op te nemen, met bestaande liedjes. Het album is een probeersel: "Ik ga het niet uitbrengen. Het is echt alleen voor vrienden en kennissen. Als bepaalde mensen uit het vak het goed vinden en zouden zeggen dat ik er iets mee moet gaan doen, dan breng ik het misschien ooit echt uit."
Zijn Nederlandstalige hit 'Je Denkt Maar Dat Jij Alles Mag Van Mij' zal ongetwijfeld in de Top 500 van het Foute Uur staan. Je hoort deze lijst met de meest gekozen liedjes tijdens het Foute Uur, van maandag 24 tot met vrijdag 28 juni. Dus blok alvast je agenda!
Foto: ANP