Jan Kooijman krijgt eerste concert van Mattie & Wietze!
14 april 2016
14 april 2016
Naast zijn voorliefde voor dansen heeft de jarige Jan Kooijman nog een grote liefde: muziek. Buiten de deelname aan It Takes Two deelt hij wekelijks bij Mattie & Wietze zijn liefde voor muziek in #Goeiemorgenmuziek.
Iedere woensdag krijgt hij hier de totale vrijheid om nieuwe muziek te laten horen. Artiesten die hij daar voordraagt blijven niet onopgemerkt bij de luisteraar, kijk maar naar het succes van Cam – 'Burning House' en Fais – 'Hey'. Ook artiesten van Nederlandse bodem krijgen al vroeg steun van Jan – zo was hij één van de eerste fans van Dotan.
Dat vraagt natuurlijk om een groter podium. Vanochtend heeft Jan, op de dag van zijn 35e verjaardag, in de ochtendshow van Mattie & Wietze op Qmusic zijn állereerste concert cadeau gekregen.
"Dat meen je niet! Dit is echt een soort jongensdroom, ik weet niet of ik dit de mensen wel kan aandoen."
Na namen als Ed Sheeran, The Script en John Legend is Jan Kooijman de volgende artiest die op het podium van the Qube zal verschijnen. Hij mag zijn eerste concert compleet naar eigen wens invullen met nationale én internationale gastartiesten.