Mocht Harry Styles zich vervelen tijdens de break van One Direction, dan moet hij misschien maar eens met Jay Z gaan praten. De rapper heeft grootste plannen met Hazza.

"Ik kan zorgen dat hij samenwerkt met de grotere artiesten, de grootste producers en hem binnen een jaar de grootste artiest ter wereld maken", vertelt Jay Z in een Britse krant.

Om dat voor elkaar te krijgen moet Harry wel voor een solocarrière kiezen: "Hij moet de transformatie ondergaan van onderdeel van een groep zijn naar een individuele artiest."

Een stuk van de taart

Ook een samenwerking met Harry's huidige manager Simon Cowell ziet Jay Z voor zich: "We kunnen samenwerken, we hebben allebei grote kwaliteiten die we hem kunnen bieden."

Uiteindelijk komt ook de aap uit de mouw, want de man van Beyoncé lijkt vooral dollartekens te zien: "Harry kan meer dan genoeg geld binnenhalen voor iedereen om een stuk van de taart te krijgen."

Foto's: AFP