Jeroen Heiliegers is de lucky bastard die mee mag vliegen in een F-16! Hij nam het vrijdagochtend in de finale van 'Vlieg mee in een F-16' op tegen de twee andere finalisten Jurriaan en Philippe.

Mattie & Wietze zonden vrijdag uit vanuit een hangaar op Vliegbasis Volkel, midden tussen vier F-16's. Daar werd 's morgens de grote finale van 'Vlieg mee in een F-16' gehouden. In de finale namen de drie het tegen elkaar op in een zeer realistische F-16 simulator. Op basis van hun resultaten in de simulator én de score van afgelopen zondag tijdens de selectiedag, werd de winnaar bepaald.

Jeroen Heiliegers uit Haarlem won de vlucht in de F-16! De missie van zijn leven werd nog dezelfde dag werkelijkheid. 's Middags rond 15.30 uur, tijdens de iTunes Top 30 ging Jeroen de lucht in. Tijdens de take-off, tijdens de vlucht zelf en de landing hebben Mattie & Wietze regelmatig contact gezocht met de F-16-vlieger 'Sheik' en de dolgelukkige winnaar Jeroen.

Check hier hoe de vlucht van Jeroen ging!