John Legend geen fan van karaoke
03 april 2015
03 april 2015
Met zo'n stem als die van John Legend, zou je toch wekelijks iedereen willen inmaken met karaoke? Nou, niet als het aan hem ligt. "John haat karaoke." zo laat zijn vrouw Chrissy Teigen weten.
En dat is wel een probleem voor John, want volgens zijn vrouw organiseren veel van zijn vrienden karaokefeestjes. "En hij lijkt altijd net toevallig weg te zijn." Zij zelf bakt er ook niets van, zegt ze. "En ik doe nooit karaoke in Los Angeles, want iedereen is daar altijd net iets te goed."
Chrissy Teigen zal binnenkort samen met rapper LL Cool J het Amerikaanse tv-programma Lip Sync Battle presenteren, waarbij beroemde kandidaten het tegen elkaar opnemen in een wedstrijdje playbacken. Het programma is ontstaan als onderdeel van het programma van Jimmy Fallon.