Je zou denken dat Madonna wel alles heeft meegemaakt, maar er is nog één ding dat zij bovenaan haar bucket list heeft staan: president Obama ontmoeten. Ze vindt het zelfs een beetje jammer dat de afspraak er nog niet staat.

"Hij moet me gewoon uitnodigingen in het Witte Huis." vertelt ze aan US Weekly. "Waarschijnlijk denkt hij dat ik te apart ben om daar te zijn.... Ik meen het, als ik wat preutser was of getrouwd was met Jay Z..."

Daarmee doelde ze natuurlijk op het bezoek van Beyoncé en Jay Z aan het Witte Huis. Maar er zijn meerdere artiesten de Queen of Pop al voor geweest. Onder andere Rihanna en Katy Perry zijn uitgenodigd een keer het Witte Huis te betreden.

Kort geleden kwam het album Rebel Heart uit van Madonna. Naast 'Living For Love' komt binnenkort de tweede single 'Ghosttown' officieel uit.

Foto: AFP.