Mariah Carey niet mals in nieuwe track
28 april 2015
28 april 2015
Gisteren bracht Mariah Carey haar nieuwste track uit, 'Infinity', in een lyric-video. In de track is ze niet mals is over haar ex Nick Connor. De twee waren zes jaar samen, toen zij vorig jaar uit elkaar gingen.
"Je bent het beste wat je hebt verloren. Ook eeuwigheid heeft een einde", zingt de zangeres in het nummer. Ze vindt dat hij maar eens moet opgroeien: "Waarom probeer je te doen alsof je volwassen bent. Alles wat je bezit, los je nog af."
De track zal komen op haar nieuwe Greatest Hits-album #1 to Infinity. Op de cover van dat album is zij te zien in een kort zwart jurkje, slank en gespierd. Dat is anders dan foto's die de laatste tijd in de media verschenen. Er is dan ook veel kritiek op de mate van Photoshop die is gebruikt.
Beluister de nieuwe track hierboven.