One Direction voetbalt voor goed doel
27 mei 2014
27 mei 2014
Gisteravond werd er een benefietvoetbalwedstrijd gehouden, georganiseerd door One Direction-zanger Niall Horan. Met het potje voetbal moest geld worden ingezameld voor een organisatie die families van autistische kinderen bijstaat. In totaal zijn er zo'n 10.000 kaartjes verkocht.
Niall kon wegens een knieblessure zelf helaas niet meedoen, maar verder deden zijn One Direction-collega's Liam, Harry en Louis wel mee. Ook voormalig profvoetballer Robbie Fowler en singer-songwriters Olly Murs, Ronan Keating en Keith Duffy waren van de partij.
Niall's team nam het op tegen het team van CNN-presentator Piers Morgan, die hulp kreeg van Het team van Piers wist uiteindelijk met 4-2 te winnen van het One Direction-team.
Harry Styles liet zijn voetbaltalent op het veld zien en scoorde zelfs een doelpunt door middel van een penalty.
Daarnaast was de 'One Thing'-zanger ook nog eens in een ondeugende bui, want hij trok de broek van tegenstander Piers Morgan naar beneden. Daar zijn uiteraard ook beelden van, de presentator heeft als volgt gereageerd: "Mijn wraak zal zoet zijn Harry Styles... watch your shorts!"