Rita Ora wil eigen kledingmerk
24 maart 2015
24 maart 2015
Rita Ora heeft al eerder met haar eigen Adidas-lijn laten zien dat ze aardig thuis is in de wereld van de mode en nu blijkt dat de 'Doing It'-zangeres deze vaardigheid naar een nieuw niveau wil halen.
In de toekomst zou Rita dolgraag een eigen kledinglijn willen opstarten. "Dat zou geweldig zijn, ik denk dat mijn huidige samenwerking met Adidas een fantastische kans is waar ik ongelooflijk veel van kan leren. Ik heb ervoor gezorgd dat ik alle fabrieken heb bezocht en alles uitgetekend heb. Ik wilde zoveel mogelijk leren in een korte tijd. In de toekomst wil ik 100 procent mijn eigen label hebben."
De zangeres heeft voorlopig dus nog even om na te denken over de looks van haar eigen kleding. Natuurlijk heeft Rita Ora ook nog een naam nodig voor haar kledingmerk! Suggesties?