Er komt een nieuw soloalbum aan van Robbie Williams. Via Twitter laat de entertainer vanmorgen weten druk bezig te zijn met zijn elfde studioalbum.

Het nieuwe album is mogelijk door het tekenen van een nieuw platencontract. De 'Let Me Entertain You'-zanger stapt namelijk over naar Sony Music, terwijl al zijn vorige albums verschenen bij 'concurrent' Universal/EMI.

"Ik kijk erg uit om bezig te zijn met dit album, een album waar ik erg trots op ben. Zeker deze spannende nieuwe samenwerking met Sony Music", schrijft Robbie in een verklaring op zijn site.

Voor het nieuwe album zal de 42-jarige zanger opnieuw gaan samenwerken met Guy Chambers, de man met wie Robbie Williams zijn grootste hits als 'Rock DJ', 'Angels' en 'Let Me Entertain You' schreef.

Wanneer het nieuwe album verschijnt is nog onduidelijk.

Foto: EPA