Wat is de mooiste Goeiemorgenfoto?
16 september 2013
16 september 2013
“Hij is weer voorbij die mooie zomer…” Gerard Cox zong het al eens, maar het is nu dan ook echt zover. Korte broeken, slippers, jurkjes: ze kunnen allemaal weer de kast in. De herfst is begonnen. Tenminste, als we naar buiten kijken. De echte herfst begint pas op vrijdag 21 september.
Geen betere dag om de winnende #goeiemorgenfoto te kiezen! De hele lente en zomer verzamelden Q-nacht dj’s Erik van Roekel, Marieke Elsinga en Michiel Jurrjens ‘goeiemorgenfoto’s’. En wat kregen we er veel binnen! De opkomende zon, dauw boven het veld, de zon in de achteruitkijkspiegel. Lastig dus om 12 foto’s te nomineren voor de titel ‘Beste #goeiemorgenfoto van 2013’. We zijn dan ook blij dat jij de uiteindelijke winnaar mag kiezen!
Stem hieronder op jouw favoriet. Vrijdagochtend verrast Marieke Elsinga tussen 05.00 en 06.00 uur de winnaar en die gaat er met een workshop fotografie van door!
Update: je kunt niet meer stemmen. Q-luisteraar Tanja heeft gewonnen met bovenstaande foto!
Enne... wat zullen we in de herfst en winter doen? #haardvuurfoto?