Weekend Throwback
29 mei 2017
29 mei 2017
Weekend! Wij genieten er volop van, net als jij. De gemiddelde artiest weet ook wel raad met wat vrije tijd, en dat is te zien.
Op maandag doen we een throwback naar het weekend, en krijg je een update over wie wat heeft uitgevoerd. Vandaag hebben we het over het zomerse klimaat en over mensen die op hun telefoon zitten in gezelschap.
1. Dat zomerse klimaat vraagt om afkoeling
Maar mensen, wat een weertje hè dit weekend?! Het was gewoon volop zomer in ons kikkerlandje!
Die temperaturen zijn we natuurlijk niet gewend, dus dan is verkoeling wel zo fijn. Dj Kygo dacht er ook zo over.
2. Doornroosje is niets vergeleken bij de crew van Chef's Special
Sommige mensen klagen er wel eens over dat ze totaal niet kunnen slapen in een vliegtuig. Dit is het bewijs dat het dus wel kan, want de crewleden van Chef's Special slapen als roosjes.
3. Miley Cyrus had een typische zussenavond
Gezellig is dat hè? Als je met iemand afspreekt, en die beruchte afspraak is nogal druk met zijn of haar telefoon..
Dit overkomt niet alleen jou hoor, ook Miley had er dit weekend ook last van. Gelukkig kan zij zich ondertussen wel vermaken met een grote bak chocolade ijs.
4. Ellie Goulding incasseert knuffels
De zangeres is weer thuis aangekomen in Londen. En eerlijk, het beste aan thuiskomen is toch wel de hereniging met je huisdier. Of vooruit, het is ook hemels om weer in je eigen bed te slapen.
5. Bruno Mars zet een fan in de spotlight
Een beetje aandacht is altijd mooi meegenomen, maar dat is helemaal het geval als die aandacht afkomstig is van Bruno Mars.
Deze fan moest 7 jaar wachten op een concert van Bruno, maar dat wachten lijkt het helemaal waard te zijn geweest. Geduld wordt dus echt beloond.
Foto: EPA