Wel geld, maar (nog) geen droomhuis
29 juni 2017
29 juni 2017
Oké, je mag een huis kopen. Je maximale budget is ongeveer 87 miljoen euro, voor de rest zijn er geen regels. Alles kan en mag.
Waar iedereen als een bezetene op zoek gaat naar het mooiste huis of huizen (je budget is zo groot, en er is niks mis met een vakantiehuisje op Ibiza), kunnen Beyoncé en JAY Z maar geen huis vinden.
Momenteel woont het gezin (inclusief pasgeboren tweeling) in een huurhuis voor het bedrag van 350.000 euro per maand. Het huis in Malibu heeft 5 slaapkamers en 8 badkamers, en ziet er zo uit:
We zijn zo vrij geweest om even uit te zoeken wat ze allemaal van dit geld (87 miljoen!) kunnen kopen. Een paar voorbeelden:
En dan te bedenken dat deze huizen te koop staan voor ruim 26 miljoen euro. Dat betekent dus dat je budget nog lang niet op is. Sterker nog, koop ze alle drie!
De keuze is dus reuze, maar toch vallen de huizen die het koppel tot nu toe heeft bezocht toch niet helemaal in de smaak.
Foto: EPA