Alleen in het Foute Uur: Win tickets voor Qmusic presents Het Grote Ademnood Discobal
21 februari 2025
21 februari 2025
Begin dit jaar kwamen Katja Schuurman & Babette van Veen met ontzettend goed nieuws voor de fans van Linda, Roos & Jessica. Ze keren terug met hun eigen Ademnood Discobal in de AFAS Live. Op vrijdag 7 en zaterdag 8 november treden ze weer op, en komende week win je tickets voor de vrijdag tijdens het Foute Uur. Herbeleef hits als 'Ademnood' en 'Alles Of Niets' met jouw vriend of vriendin.
Van maandag 24 t/m vrijdag 28 februari maak je elke dag tijdens Het Foute Uur kans op 2 tickets voor Qmusic presents Het Grote Ademnood Discobal.
Laat tijdens het inklokmoment via een bericht in de Qmusic-app weten wat je aan het doen bent. Als Menno je terugbelt, win je de coffeecup én 2 tickets voor Qmusic presents Het Grote Ademnood Discobal!
Q-dj Menno leest alleen de berichten die worden gestuurd in de berichtenbox. Reageer je onder dit artikel, dan wordt jouw bericht dus NIET meegenomen.