Dé outfits van het Met Gala 2017
02 mei 2017
02 mei 2017
Gisteren vond in New York het grootste gala van het jaar plaats: Het Met Gala. Dit Gala staat centraal voor de opening van de jaarlijkse Costume Institute tentoonstelling in het Metropolitan Museum of Arts.
Wat er zich precies op dat Gala afspeelt weet eigenlijk niemand, foto's maken binnen is namelijk streng verboden, maar dat is ook helemaal niet erg! Het grootste event vindt namelijk buiten plaats, op de loper. Het Met Gala is namelijk dé place-to-be voor modeliefhebbers. Geen outfit is te gek op deze loper, alles mag en kan.
En wie houdt er nu niet van een hoop bijzondere outfits op een rij? Daarom zijn we voor jou even de foto's van gisteravond in gedoken en hebben we de meeste bijzondere en opvallende outfits voor je op een rijtje gezet.
De één probeert tijdens het Met Gala de aandacht te trekken door zoveel mogelijk stof in een outfit te verwerken, de ander kiest voor zo min mogelijk stof.
Zo ook de onderstaande twee dames, die kozen er dit jaar voor om extra veel been te laten zien. Of zijn ze gewoon in de haast een kledingstuk vergeten?
Hailee Steinfeld in Vera Wang
Hailee bewijst hier dat kort ook gewoon classy kan zijn!
Gigi Hadid in Tommy Hilfiger
Zou model en liefje van ZAYN doorhebben dat ze haar broek is vergeten?
De romantiek spatte eraf tijdens het Gala dit jaar! Verschillende verliefde koppeltjes showden maar wat graag hun goed uitgedachte outfits voor de camera.
Gelukkig is bij sommige stelletjes de smaak in partner beter dan in kleding...
Selena Gomez & The Weeknd in Coach
Selena & The Weeknd gingen tijdens hun rode loper-debuut duidelijk niet voor titel 'Meest extravagante outfit', de twee kiezen beide voor een simpele maar mooie outfit.
Jennifer Lopez & Alex Rodriquez in Valentino
Behalve een prachtige, nieuwe, hemelsblauwe jurk koos J.Lo ook voor een nieuwe accessoire tijdens het Met, ze verscheen namelijk met haar nieuwe vlam aan de arm.
Chrissy Teigen & John Legend in Marchesa & Burberry
Eerlijk, zijn Chrissy en John niet altijd en overal het leukste stelletje OOIT?! Wij zijn fan!
Helen Lasichanh & Pharrell in Comme der Garçons & Chanel
Het ziet er naar uit dat Pharrell zijn vrouw de hele avond van een borrel mocht voorzien, haar armen zaten namelijk goed verstopt ergens in dit Teletubbie-pak.
Niks mis met af en toe het muurbloempje op een feestje spelen, gewoon even verdwijnen in de achtergrond. Dat is vast ook wat deze 3 sterren dachten, die gunden tijdens het Met de anderen ook even hun moment of fame door dit jaar een keer niet uit te pakken met een bizarre outfit.
Nicki Minaj in H&M
Toegegeven, dit is misschien niet wat jij en ik onder een plain jane-outfit verstaan, maar voor Nicki Minaj is dit wel erg braaf.
Zeker wanneer je bedenkt dat het Met Gala hét event is om uit te pakken met kleding, houdt Nicki het voor haar doen erg braaf. En dan ook nog eens te bedenken dat het maar een gewoon H&M'tje is. ;-)
Diplo in Thom Browne
Waar Diplo ons vaak weet te verrassen met zijn muziek, is zijn zwarte smoking verre van verrassend.
Chique, dat dan weer wel.
Behati Prinsloo in Topshop
Wij snappen wel dat Behati, de vrouw van Adam Levine, voor een simpele, strakke jurk gegaan is.
Nog geen jaar geleden zette zij dochter Dusty Rose op de wereld. Show that body, girlfriend!
Tijdens zo'n rode loper Gala als deze gaat het natuurlijk voornamelijk over de prachtige, en minder prachtige, jurken die voorbij komen. Maar mogen wij ook even wat aandacht voor deze 3 stijlvolle mannen?
Nick Jonas in Ralph Lauren
Als man is het natuurlijk makkelijk om voor een zwarte smoking te gaan,
Nick geeft daar een mooie twist aan met dit verfrissende jasje!
Joe Jonas
Een goede smaak zit blijkbaar in de familie, ook broer Joe wijkt met
zijn classy bordeauxrode pak graag af van de standaard smokings.
Wiz Khalifa
Als je naam Wiz Khalifa kun je natuurlijk niet voor een doorsnee pak gaan. En dat gaat Wiz prima af!
En dan de outfits waar jullie allemaal op zaten te wachten, de outfits waarbij je eerste gedachten is 'maar waarom?', oftewel de categorie 'Bizarre Outfits'. We hebben de 4 sterren met de grootste WTF-factor voor je op een rijtje gezet.
Rita Ora in Marchesa
Wij denken dat Rita hierna nog door moest naar een verjaardagsfeestje, met zichzelf als cadeautje!
Solange in Thome Browne
Over deze outfit hebben wij twee theorieën. De eerste is dat er vorst op komst was, maar gezien de kleding van de andere gasten én het weerbericht wat 20 graden voorspelde werd deze theorie snel onderuit gehaald.
De andere theorie is dat Beyoncé's kleine zusje groot fan is van Ireen Wüst en dit een eerbetoon is.
In dat geval, missie geslaagd!
Rihanna in Comme der Garçons
Naast in de categorie 'Bizar' had deze jurk ook prima gepast in de categorie 'Lekker kort'.
Waar deze jurk dan totaal weer niet thuis hoort is in de categorie 'Plain Jane'.
Katy Perry in Maison Margiela by John Galliano
Aanwezig en rood, dat zijn twee dingen die zeker zijn over deze jurk.
Maar eigenlijk willen we vooral even inzoomen op het hoofddeksel van Katy. Komt-ie:
Best bijzonder, toch? Mocht je je afvragen wat er op haar sluier staat: Witness.
Zou dat dan misschien een tipje van de sluiter zijn van de titel van haar nieuwe album? ;-)