Major Lazer zorgt voor stroomstoring
01 augustus 2016
01 augustus 2016
Dit weekend trad Major Lazer op tijdens Lollapalooza, een populair festival in Chicago. Het trio, met o.a. de Amerikaanse dj Diplo, was echter zo hard aan het feesten dat de stroom uitviel tijdens hun set.
De speakers stonden zo hard te pompen dat de generatoren niet genoeg stroom konden geven, waardoor tot twee keer toe de stroom uitviel voor een paar minuten. Een een paar minuten kunnen dan een eeuwigheid duren.
De 'Cold Water'-groep kon uiteindelijk hun set afmaken, maar het volume moest wel omlaag om genoeg stroom te hebben.
De lichten en led-schemen bleven echter wel knipperen en volgens muziekblad Billboard was een groot gedeelte van het publiek al weggelopen voor verrassingsact MØ het podium opkwam.