Nieuwe track voor Icona Pop
26 mei 2015
26 mei 2015
Het Zweedse duo Icona Pop komt met een nieuwe track, 'Emergency'. Na de release van hun eerste single 'I Love It' in 2013, een samenwerking met Charli XCX, bleven grote successen uit. Daar zou dit nummer wel weer eens verandering in kunnen brengen.
Het dj-duo dat bestaat uit Caroline Hjelt en Aino Jawo. Na 'I Love It' stonden zij in het voorprogramma van onder andere Katy Perry en Miley Cyrus. De nieuwe track zal op een nieuw album komen te staan dat nog moet worden aangekondigd.
De twee hebben pas nog een contract getekend met Spotify, om daar voor hun nieuwe radio-functie een programma te maken. In een aantal landen zijn sinds kort video's en podcasts beschikbaar, waarvan enkele door Spotify zelf worden gemaakt.