Ook Coldplay wordt wel eens afgewezen
10 februari 2016
10 februari 2016
Coldplay is een van de grootste bands ter wereld, maar dat wil niet zeggen dat alles meezit. Zo wilde de Britse groep ooit een samenwerking met Beyoncé, maar het antwoord was niet wat ze verwacht hadden.
"Op de liefste manier mogelijk, zei ze mij: 'Ik mag je echt, maar dit is verschrikkelijk'", vertelt frontman Chris Martin in het magazine Rolling Stone.
Uiteindelijk kwam alles goed, want Chris Martin is nog steeds goed bevriend met de popster en op het nieuwste Coldplay-album staat de samenwerking 'Hymn For The Weekend'.
Vorige maand vertelde Coldplay-drummer Will Champion al dat popicoon David Bowie de band ook afwees.
"Het is niet echt een goed nummer, wel?", was zijn antwoord op een verzoek van Chris Martin om samen te werken.
Foto: AFP