Het was een bewogen weekje. Ter ere van de Top 500 van de 90's schoven er 's ochtends artiesten aan bij Mattie & Wietze in de studio. Om in ouderwetse sferen te blijven speelde elke artiest een eigen versie van een hit uit de 90's.

Mocht je ze gemist hebben? Niks aan de hand! Wij zetten ze voor je op een rijtje.

Maandag
Waylon trok zijn gitaar uit de kast en speelde een cover van 'Smells Like Teen Spirit' van Nirvana.

Dinsdag
Aardig energiek op de vroege morgen was de vrolijke Krystl. Zij speelde op dinsdag een cover van 'Knockin' On Heavens Door' van Guns 'N Roses.

Woensdag
Helemaal terug van weggeweest is de lieftallige Jacqueline Govaert. Zij nam haar piano mee van huis en ging voor een prachtige cover van Skunk Anansies 'Weak'.

Donderdag
Nielson pakte 'I Want It That Way' van de Backstreet Boys en gooide het in een compleet nieuw jasje. Hij presenteerde een geweldige Nederlandse versie van het nummer.

Vrijdag
Op vrijdag moesten de jongens van Chef'Special vroeg uit de veren voor een cover van het nummer 'I Got 5 On It' van Luniz.

Bekijk alle beelden hierboven!