'Despacito' is officieel dé zomerhit van 2017. Je ontkomt er niet aan (de deuntjes zijn echt overal) al zou je het willen. Sommige mensen willen er ook helemaal niet aan ontkomen. Sterker nog, ze zoeken het op.

Want wat blijkt, de hit bezorgt Puerto Rico heel wat toeristen! De travelspecialist hotels.com ziet dat het eiland een stijging doormaakt van 45%, en die groei is begonnen nadat 'Despacito' een hit werd. Ja, echt.

De originele versie van Luis Fonsi en Daddy Yankee was al een hit, maar het ging pas helemaal los toen Justin Bieber het duo kwam versterken met een remix. In het nummer wordt Puerto Rico benoemd, en ook de videoclip (check 'm hier nog even) bevat beelden van de zonnige bestemming. 

Dus mensen, zet Puerto Rico maar op een bucketlist. Hier nog wat foto's om je te overtuigen: