John Legend keert terug naar bijzondere plek
22 juli 2016
22 juli 2016
Het is zijn grootste hit: 'All Of Me' en ook de videoclip moet een bijzondere plek hebben in het hart van John Legend. Hij speelt samen met zijn vrouw, model Chrissy Teigen, namelijk de hoofdrol in de romantische videoclip.
Die werd in de zomer van 2013 opgenomen bij het Comomeer in Italië. John en Chrissy waren daar al aanwezig, omdat de opnames een paar dagen voor hun trouwerij waren. Beelden daarvan zie je ook aan het eind van de clip:
Inmiddels zijn we drie jaar verder en keren de tortelduifjes terug naar die plek van de clip én de mooiste dag van hun leven.
"Omdat we bij het Comomeer zijn, moesten we terug naar het huis waar de 'All Of Me' video is opgenomen", schrijft John op Instagram. Op de foto kunnen we het zwembad uit de clip direct herkennen:
De zanger deelt meer kiekjes van zijn trip down memorylane. Ook de trouwlocatie (die we dus aan het eind van de clip zien) komt voorbij: