Rixton klaar voor nieuwe single
06 januari 2015
06 januari 2015
De mannen van Rixton staan te trappelen om de nieuwe single 'Hotel Ceiling' uit te brengen. Dat mag ook wel! Het nieuwe nummer van de 'Me And My Broken Heart'-band is namelijk mede geschreven door niemand minder dan Ed Sheeran. Rixton hoefde dan ook niet lang na te denken over het uitbrengen van de single.
"Ik denk dat het een no-brainer was," vertelt Rixton aan MTV News. "We wilden meer een volwassen kant van onze muziek laten zien en overduidelijk was Ed ook een reden, we zijn grote fans en wat we met hem hebben gemaakt past gewoon binnen de algehele vibe van het album."
Verwacht alles behalve een vrolijk nummer. "Het is best droevig, het gaat over een jongen die maar blijft drinken en staart naar het plafond van zijn hotelkamer nadat zijn geliefde hem verlaten heeft." Check het nummer hierboven en laat ons weten wat jij er van vindt!