Ed Sheeran niet veranderd door beroemdheid
28 januari 2014
28 januari 2014
In korte tijd groeide de nu 22-jarige Ed Sheeran uit tot een wereldster. Na z'n thuisland Groot-Brittannië veroverd te hebben volgde Europa, de Verenigde Staten en inmiddels de hele wereld. Maar al die beroemdheid heeft Ed niet veranderd.
In een interview heeft de 'A Team'-zanger advies voor zijn collega's: "Geniet ervan. Voel je niet alsof je een slachtoffer bent. Je hebt deze baan omdat je het wilde... geniet ervan! Daar doe je het voor. Als je er niet van geniet, stop er dan mee."
Ed vindt zichzelf vrij gewoon gebleven. "Het heeft mijn band met vrienden en familie niet echt veranderd. Het maakt niet echt uit. Het betekend gewoon dat ik wat comfortabeler kan zijn en af en toe biefstuk kan eten", grapt de singer-songerwriter.
De beroemdheid heeft zeker voordelen voor de zanger, zo mocht hij vannacht optreden met Beatles-leden Paul McCartney en Ringo Star en kreeg van hun een basgitaar cadeau. "Playing a gig with the Beatles tonight. Casual", tweette Ed.