Irreplaceable? Ook Beyoncé blijkt een dubbelganger te hebben
08 december 2017
08 december 2017
Hoezo, 'ook'? We geven maar meteen een verklaring voor dit woord, anders blijft dat natuurlijk een groot vraagteken. We zagen namelijk al eerder dat er mensen rondlopen op de wereld die wel heel erg lijken op Jennifer Lopez en Taylor Swift.
Maar waar het nu om gaat, is dat Beyoncé ook zo'n dubbelganger blijkt te hebben. De dame in kwestie heet Brittany Williams, en ze lijkt zo erg op de wereldberoemde zangeres dat mensen continue met haar op de foto willen. Als je dit niet gelooft, dan check je zelf de foto's maar:
Tussen al deze dubbelgangers is er één die eruit springt, en dat is iemand die veel weg heeft van Ed. En niet zomaar iemand, het gaat namelijk om de kleine meid Isla Walton. Ken je haar nog?
Het duurde even voordat de zanger met een reactie kwam op zijn dubbelganger, maar de reactie die hij geeft is wel het wachten waard. "Ze is niet van mij!", riep de hij uit tijdens een interview.
Foto: EPA