Dat Rihanna een voorliefde heeft voor make-up kon je al wel weten. De zangeres had niet voor niets al verschillende samenwerkingen met het make-up merk MAC.

De zangeres gaat zich nu nóg meer bezighouden met beauty. Ze is namelijk druk bezig om een lijn op te zetten met schoonheidsproducten. Het nieuwe beautymerk heet Fenty Beauty by Rihanna. Via Instagram laat ze weten dat ze uitkijkt naar de lancering van haar beautylijn.


Op het sociale platform gaf ze ook een voorproefje van haar collectie, te beginnen met een lipstick.

Eind dit jaar moet de collectie in de winkels van de keten Sephora liggen. Deze winkels zitten niet (meer) in Nederland, dus het wordt voor ons wat lastig om de producten te kopen.

Foto: AFP