Afgelopen weekend stond Snollebollekes twee keer in een uitverkocht Gelredome.

Zo'n 60.000 mensen kwamen dat weekend samen om een feestje te vieren, te springen, zingen en om de polonaise te lopen. Zodra 'Links, rechts' werd ingezet, wist iedereen wat er van ze verwacht werd. De hele Gelredome ging van links naar rechts wat resulteerde in toffe beelden! 

Naast Snollebollekes konden de 60.000 feestvierders ook genieten van andere artiesten zoals de Vengaboys, Gerard Joling, 2 Unlimited, Ronnie Flex, Patty Brard én oma Riet. Zij is de oma van een goede vriend van Rob Kemps, het podiumbeest van Snollebollekes. "Ik zie haar als stiefoma en vond dat zij er in het Gelredome bijhoort."



Rob kijkt zeer tevreden terug op de twee avonden. "Ik heb beelden teruggezien en dan zie je eigenlijk pas wat je doet. Je zit in zo'n flow. Het is gewoon echt fantastisch," vertelt hij. 

Was jij erbij en zou je dit nog een keer willen ervaren? Of heb je naast kaartjes gegrepen en baalde je? Op vrijdag 28 en zaterdag 29 juni kun jij Snollebollekes bewonderen tijdens de Foute Party!

Foto: ANP