Snoop Dogg heeft geen spijt van teksten
26 mei 2015
26 mei 2015
Snoop Dogg heeft geen spijt van zijn vroegere songteksten, die af en toe wat vrouwonvriendelijk zouden zijn. Hij moest namelijk nog wat "trainen". "Het is zeker: mijn houding naar vrouwen is veranderd", zegt hij er nu over tegen Sky News.
"Ik denk er meer over na", gaat de rapper verder. "Ik accepteer een vrouw als een prachtig persoon, in plaats van een bitch of een hoer." Toen hij verliefd werd op zijn vrouw en van zijn moeder begon te houden, veranderde hij van opvatting. "Ik begreep wat een vrouw was en ik begon daarover te schrijven en dat te uiten."
"Toen ik doorhad dat ik kon groeien en een beter persoon kon zijn, paste ik dat toe op alles wat ik aan het doen was." Toch heeft hij geen spijt van zijn oudere songteksten. "Ik vind niet dat je je kan schamen voor iets wat je niet weet. Als je het niet weet, dan weet je het gewoon niet."
Snoop heeft pas nog zijn nieuwe album uitgebracht, Bush. Het album is geproduceerd door Pharrell Williams.