Harry Styles weg bij management One Direction
02 februari 2016
02 februari 2016
Harry Styles stapt definitief over naar een nieuw management. Hij verruilt Modest! Management, waar ook de andere jongens van One Direction zitten, voor Jeffrey Azoff.
Is dat een verrassing? Niet echt. Harry is namelijk al jaren zeer goed bevriend met Jeffrey, die de zoon van Irving Azoff (manager van o.a. Maroon 5 en Christina Aguilera) is.
"We wensen Harry het beste. We hebben met veel plezier met hem gewerkt", bevestigt Modest! de geruchten van de overstap aan Billboard. "We weten dat onze goede vriend Jeffrey Azoff op hem zal passen."
De overstap van management brengt zonder twijfel de solocarrière van Harry Styles dichterbij, maar is ook niet het einde voor One Direction. Ook kan het zijn dat Louis, Liam en Niall ook overstappen naar Jeffrey Azoff.
Het doorgaans goed geïnformeerde Billboard meldt via bronnen dat de geplande hiatus van 1,5 jaar voorlopig gewoon doorgaat als gepland en de jongens daarna de draad weer oppakken.
Harry Styles, die gisteren 22 jaar werd, zou naast een solocarrière in de muziek ook een acteercarrière willen starten.